Norken Thomas (činný v 2. polovině 19. století)
Párové krajiny; Horská krajina, nesignováno, olej/plátno, 97 x 125 cm, lehce poškozený rám; Krajina s jezerem, signováno vlevo dole Th. Norken, olej/plátno, 97 x 125 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |